Til forsiden
Intranet
- en paraplyorganisation for selvejende og
private institutioner for børn og unge
Printvenlig side

Medarbejdere i Børneringen

Regnskabskonsulent
Christian Lorentz
christian@borneringen.dk
Direkte 61810123

Regnskabskonsulent
Kirsten Krohn
kirsten@borneringen.dk
Direkte 61810031


Regnskabskonsulent
Lea Hansen
lea@borneringen.dk
Direkte 61810032

Regnskabskonsulent
Peter Julin
Peter@borneringen.dk
Direkte 6181 0125
Lønkonsulent
Charlotte de Voss
charlotte@borneringen.dk
Direkte 61810029

Lønkonsulent
Lotte Elleby

lotte@borneringen.dk
Direkte 61810027

Lønkonsulent
Jonna Højland
Jonna@borneringen.dk
Direkte 61810028

Lønkonsulent
Irene Valentin Brandt
Irene@borneringen.dk
Direkte 61810030

 
Lønkonsulent
Christel Teken
christel@borneringen.dk
Direkte 6181 0026

Løn og regnskabsmedarbejder

Eva Birgitte Hessel
ebh@borneringen.dk
Direkte: 2094 8845

Direktør

Nete Dietrich
cand.polit
nete@borneringen.dk
Mobil 5059 9279

Souschef
Mira Nymo Wessels
mira@borneringen.dk
Direkte 2070 25 74

Sekretær
Siri Rude
Siri@borneringen.dk
Direkte 6181 0129


Kontorelev
Julie Sandlykke

julie@borneringen.dk
Direkte 6181 0126

Kontorelev
Maria Egholm Larsen

mel@borneringen.dk
Direkte 6181 0126

Organisationskonsulent
Marie Lørring Dahl

Marie@borneringen.dk
Direkte 50549058

Jurist
Nicolai Marti-Beckmann
nicolai@borneringen.dk
Direkte 6181 0124

Jurist
Birgitte Munch Jørgensen
birgitte@borneringen.dk
Direkte 6181 0127


Studentermedhjælper Jura
Elif Sivrikaya

elif@borneringen.dk
Direkte: 2094 8803

Ejendomsfunktionær
Erik Sørensen
erik@borneringen.dk
Direkte 61810033
Træffetid: 07:00 - 12:00

 

 

Psykolog
Birgit Jørgensen
Cand.psych.aut.

Birgit@borneringen.dk
Direkte 6133 9727
tirsdag 15:30 - 16:30
Nås nemmest pr SMS

Psykolog
Grethe Kragh-Müller
Cand.psych.aut.
Grethe@borneringen.dk

Direkte 4914 5939

mandag 15:00 til 16:00
 

 
 
Børneringen
Høffdingsvej 36, 5.sal, 2500 Valby € Tlf. 38 16 23 06 € CVR 53 04 00 12 € EAN 579 000 134 4283 € borneringen@borneringen.dk
Telefontid
Mandag - torsdag: 9.00 - 15.00 € Fredag: 9.00 - 14.00 € Telefonerne er dagligt lukket mellem kl. 12.00 - 12.30