Regnskabs afdelingen

 

I regnskabsafdelingen hjælper vi med at lægge institutionernes budgetter, vi udarbejder årsregnskaber og bogfører. Vi vægter høj kvalitet og gennemskuelighed og yder altid sparring ved behov. Vores arbejdsområder er bl.a. forældrebetaling, driftsgaranti, revision og så har vi kontakt til kommunerne og laver prognoser. Vi kommer gerne ud til et bestyrelsesmøde og fremlægger årsregnskabet og ved særlig behov, kan vi også komme ud i til bestyrelsen i løbet af året.   

Team member
Lønkonsulent
Charlotte de Voss
Charlotte@borneringen.dk
Direkte 61810029
Team member
Lønkonsulent
Lotte Elleby
Lotte@borneringen.dk
Direkte 61810027
Team member
Lønkonsulent
Jonna Højland
Jonna@borneringen.dk
Direkte 61810028
Team member
Lønkonsulent
Irene Valentin Brandt
Irene@borneringen.dk
Direkte 61810030
Team member
Lønkonsulent
Christel Teken
Christel@borneringen.dk
Direkte 61810026
Team member
Regnskabskonsulent
Christian Lorentz
Christian@borneringen.dk
Direkte 61810123
Team member
Regnskabskonsulent
Kirsten Krohn
Kirsten@borneringen.dk
Direkte 61810031
Team member
Regnskabskonsulent
Lea Hansen
Lea@borneringen.dk
Direkte 61810032
Team member
Regnskabskonsulent
Peter Julin
Peter@borneringen.dk
Direkte 61810125