top

Kontakt os

Vi er altid kun et telefonopkald eller en e-mail væk

Børneringen

Høffdingsvej 36, 5. sal
2500 Valby

Ring til os

38 16 23 06

Telefontid

Man- til torsdag (9.00 - 15.00)
Fredag (09.00 - 14.00)


Kontaktpersoner

Birgitte Munch Jørgensen

Teamleder løn og jura

61 81 01 27

birgitte@borneringen.dk

Nete Dietrich

Direktør

50 59 92 79

nete@borneringen.dk

Kirsten Krohn

Teamleder regnskab

61 81 00 31

kirsten@borneringen.dk

Marie Lørring Dahl

Organisationskonsulent

50 54 90 58

marie@borneringen.dk

Nicolai Marti-Beckmann

Jurist

61 81 01 24

nicolai@borneringen.dk

Erik Findval Sølvskov

Ejendomsfunktionær

61 81 00 99

erik@borneringen.dk

Charlotte de Voss

Lønkonsulent

61 81 00 29

charlotte@borneringen.dk

Lotte Elleby

Lønkonsulent

61 81 00 27

lotte@borneringen.dk

Irene Valentin Brandt

Lønkonsulent

61 81 00 30

irene@borneringen.dk

Christel Teken

Lønkonsulent

61 81 00 26

christel@borneringen.dk

Charlotte Elisabeth Sonko

Lønkonsulent

20 94 88 03

ces@borneringen.dk

Christian Lorentz

Regnskabskonsulent

61 81 01 23

christian@borneringen.dk

Lea Hansen

Regnskabskonsulent

61 81 00 32

lea@borneringen.dk

Peter Julin

Regnskabskonsulent

61 81 01 25

peter@borneringen.dk

Grethe Kragh-Müller

Psykolog

49 14 59 39

grethe@borneringen.dk

Amanda Elisabeth Karlsson

Studentermedhjælper

22 57 34 44

amanda@borneringen.dk

Line Øksnebjerg Oehlenschlæger

studentermedhjælper

61 81 00 28

line@borneringen.dk

Nadia Vinter

Studentermedhjælper

38 16 23 06

nadia@borneringen.dk

Andreas Lund Koch

Piccolo

61 81 01 26

andreas@borneringen.dk


 

Vi er lige her...

Kom forbi og mød os til en kop kaffe, vi har altid tid til at tale om selveje.

Hvad siger vores medlemmer?